niedziela, 25 kwietnia 2010

Tak to już jest w życiu, że niektóre rzeczy dobiegają końca, aby robić miejsce nowym. Jednak niekiedy trudno jest się rozstać. Nawet pewna znana piosenkarka śpiewała nie tak dawno: "Why do all good things come to an end?" W jedną z kwietniowych śród został wyemitowany ostatni odcinek Brzyduli Betty i mimo tego, iż każdy z nas wiedział o tym, że to już koniec, chyba wszyscy liczyliśmy, że to jednak nie było ostatnie słowo uroczej Betty.
czwartek, 08 kwietnia 2010

To już koniec serialu, a jednocześnie rozpoczęcie nowego rozdziału. Betty ma nadzieje, że spotka ją wszystko co najlepsze. W finałowym odcinku serialu zobaczymy wielu bohaterów z poprzednich serii. Betty przekona się jak trudno będzie jej poinformować Daniela o swoich planach na przyszłość. Kiedy w końcu to zrobi, reakcja Daniela będzie dla niej zadziwiająca, jednak nie dla Claire. Justin, Hilda i Bobby snują wspólne plany na zarobienie niezłej kasy. Amanda ma problemy ze swoim zdechłym psem Halston'em, a Marc zastanawia się czy kiedykolwiek uda mu się odnaleźć swoja druga połówkę.

20:56, m_maagda , Sezon 4
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 52
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Polecam także:House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite
http://chaotic.blox.pl/html

TV Seriale Lost - Zagubieni, Prison Break - Skazany na śmierć, House M.D - Dr House, Dexter, Heroes - Herosi, Smallville, Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Kyle XY, Supernatural, Fringe, Californication, Ugly Betty, Bones, CSI

Legend Of The Seeker
Polskie Centrum Smallville
http://damages.blox.pl
Flash forward
Bones, Kości, Boreanaz, Deschanel, polska strona serialu Kościfree counters

Najlepsze Strony Filmowe
Toplista o serialach
Tylko najlepsze strony o serialach !!!
Seriale Toplista